Biz Kimiz?

NOCA BIOMETRICS

Noca, 2012 yılında kurulan 3 farklı firma ve fabrika ile yüksek teknolojide görüntüleme sistemleri, bilgisayar sistemleri, elektronik komponentler ve çeşitli özel elektronik ürünlerin Ar-Ge, Üretim ve Servis hizmetlerini yürüten, Türkiye ve Bölge ülkelere hizmet veren bir teknoloji şirketidir.

Noca, Biometrics, Display, Defense adları ile çeşitli alanlara yatırım yapmıştır.

Noca Biometrics adı altında Aratek markası ile iş birlikteliği ve yatırımlar yapmıştır. 2018 tarihi itibariyle bir çok ürünün üretim ve geliştirme süreçlerini Türkiye de gerçekleştiren Noca, 2019 yılında aktif pazarda Kamu kurumlarında kritik pozisyonlarda yer alan ürünler üretmiş ve servislerini vermeye devam etmektedir.

Noca Biometrics olarak özellikle Ulusal Kimlik Programı çerçevesinde KEC (Kimlik Erişim Cihazı), Parmak İzi, Yüz Tanıma, Kartlı işlemler gibi biyometrik kontrol donanım ve yazılım çözümleri sunmaya devam etmektedir.

3

Konularında Uzman Şirketler

250+

Çalışan Teknik Personel

400+

Servis Noktası

214.000+

Ürün ve Proje Teslimi

Dünyanın Önde Gelen Biyometrik Core Teknolojiler Sağlayıcısı;

Neden? ARATEK

2004 yılında kurulan Shenzhen Aratek Biyometrik Teknoloji Co, Ltd Dünyanın önde gelen yapay zeka ve biyometrik çekirdek teknoloji çözümleri sağlayıcısıdır. On beş yıl boyunca yapay zeka endüstrisi uygulamalarını çok modlu biyometrik çekirdek teknolojisi ile sürmeyi ve “algoritma + akıllı donanım + platform + uygulama” Ai kapalı döngüsüyle “yapay zeka hizmeti” hizmet vermektedir.

Aratek, dünyanın önde gelen TrustFinger parmak izi algoritmasına, TrustFace yüz algoritmasına ve Aratek Bione® dinamik optimizasyon algoritmasına ve alt seviye algoritmalarından birleştirilmiş platformlara, uygulama yazılımlarına ve akıllı terminallere kadar biyometride 200’den fazla buluş patenti ve yazılım telif hakkına sahiptir. Ürünleri tüm sanayi zincirlerine göre optimize etmektedir.

AMD’nin kendi geliştirdiği ve ürettiği milyar seviye biyometrik yüksek hızlı karşılaştırma motoru, insan doğrulama terminali, yüz tanıma erişim kontrol cihazı, self servis terminali, biyometrik sensör, biyometrik toplama cihazı, yerleşik kimlik okuma cihazı, bilgi güvenliği terminali, vb. yazılım ve donanım, kamu güvenliği, sosyal güvenlik, eğitim, finans, tıp vb. gibi 20’den fazla endüstri sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır ve küresel ortaklara ve önemli müşterilere Çin’in yerleşik kimlik kartı GA sertifikası, ABD FBI sertifikası, Hindistan STQC sertifikası gibi global sertifika standartları sunmaktadır.

– Komple ve uygun maliyetli ürün grubu

– Büyük ölçekli üretim kapasitesi

– Hızlı dağıtım yeteneği

– Esnek özellik yapılandırması