Uyumluluk

Farklı Özelliklerde FBI-Sertifikasyonuna Sahip Parmak İzi Tarayıcılarına Uyumlu

Marshall Mobil Biyometrik El Terminallerinde FAP20, FAP30 ve FAP45 özelliklerine sahip Parmak İzi Tarayıcıları entegre edilebilmektedir. Bu sayede istenilen özelliklere uyumlu konfigürasyonları tek bir terminalle sağlama kolaylığı sunar.

MRZ Okuyucu

E-Pasaport ve E-Kimlik üzerindeki MRZ kodlarının okunmasını sağlayan MRZ Okuyucu Marshall üzerine entegre edilebilir. Marshall bu sayade Parmak İzi ve MRZ Okuyucu ile tümleşik bir yapı kazanabilmektedir.

Lazer Yazıcı

Marshall üzerine entegre edilebilen bir diğer özellik Lazer Yazıcı modülüdür. Bu modül sayesinde biyometrik onay-sıra veya uygulamadan alınmak istenen tüm bilgilerin kağıt üzerine basılabildiği bir platform oluşturur. Bu özellikte diğer özellikler gibi isteğe bağlı konfigüre edilebilmektedir.

FLEXIBLE

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500’lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960’larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.